Altschliffbrillantring, zus. ca. 0,30 ct
Gold 585, Schmucksteine, RW 58, 3,5 g, Schmucksteine ausgeschartetøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
04.05.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 04.05.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |